Kariéra

Vítáme každého, kdo se s námi rozhodne budovat moderní a prosperující firmu.  Našim zaměstnancům nabízíme štědrý sociální program a stabilní zázemí.

Staňte se členem týmu předního výrobce automobilových doplňků

Díky našemu špičkovému výrobnímu zázemí, moderním technologiím a širokému produktovému portfoliu, máte možnost rozvíjet své dovednosti. Dáme příležitost studentům, absolventům nebo zkušeným specialistům pracovat na zajímavých projektech.

Našim zaměstnancům nabízíme:

Aktuálně volné pracovní pozice:

Vedoucí technického úseku

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí technického úseku. Náplň práce: - vedení technického úseku - podpora a optimalizace výrobních procesů - řízení realizace projektů (nových výrobků), kalkulace - stanovování časového a finančního plánu realizace projektu - řízení rizik a příležitostí v průběhu projektu - řízení a kontrola zpracování projektové dokumentace - tvorba koncepce technického úseku, formulování jeho cíle - pravidelný reporting - spolupráce s technickými útvary ve skupině GUMOTEX Požadujeme: - zkušenosti v rámci automobilového průmyslu - zkušenosti s vedením lidí, dobré manažerské dovednosti - schopnost pracovat v týmu i samostatně - min.SŠ vzdělání technického směru - pokročilá znalost AJ - ŘP sk. B - ochota cestovat Výhodou: - znalost problematiky vstřikolisů - technická znalost CAD systému - znalost KAIZEN, 5S, FMEA, ... - NJ Nabízíme: - zajímavou práci ve skupině GUMOTEX - atraktivní mzdové ohodnocení - pružnou pracovní dobu - mimořádné finanční odměny a bonusy - služební automobil i pro soukromé využití - 5 dní benefitního volna na regeneraci a odpočinek - příspěvek na životní pojištění - možnost rozvoje a vzdělávání

Pracovník/pracovnice v textilní výrobě

Nebaví tě noční směny a práce přes víkend? Přijď pracovat k nám! Přijmeme pracovníky do dvousměnného provozu!Nevybrali jste si z nabídky volných pracovních míst?
Neváhejte se přihlásit do naší databáze uchazečů tím, že nám pošlete svůj životopis.